Logowanie do systemu GPS Icar

Jeśli nie pamiętasz hasła lub nie możesz się za jego pomocą zalogować musisz zresetować hasło. W tym celu chcąc uzyskać dostęp do systemu iCar Solid Security musisz się skontaktować z pomocą techniczną.

Konsultant poprosi Cię o podanie wielu różnych informacji o koncie. Przykładamy dużą wagę do bezpieczeństwa Twojego konta i dlatego te informacje są nam potrzebne, aby zapobiec atakowi ze strony hakerów.

Pomoc techniczna +48 22 668 66 88.

Pomoc techniczna

Rozwiń Zwiń
Administratorem Państwa danych jest Solid Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, adres ul. Postępu 17, 02-676 Warszawa. Państwa dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji zgłoszenia wskazanego w formularzu kontaktowym (podstawą przetwarzania danych są działania podejmowane w celu realizacji umowy).
Dane będziemy przetwarzać przez okres konieczny do realizacji zgłoszenia, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, aby wykonać zgłoszenie. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).